ارتباط آیۀ «و ان یکاد» با چشم زخم

ارتباط آیۀ «و ان یکاد» با چشم زخم

پاسخ داده شد
0
0

آیا آیۀ «و ان یکاد» مربوط به چشم زخم است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

برخی آیه را به گونۀ دیگری نیز معنا کرده‌اند. اصلا اینکه دائما در تابلوها این آیه نوشته می‌شود درست نیست بلکه بهتر است آیات دیگر را تابلو کنند. چه اصراری داریم آیه‌ای را تابلو کنیم که مربوط به تهمت مشرکان به پیامبر(ص) در مورد مجنون بودن ایشان است؟
در همین‌جا به مناسبت قصه‌ای تعریف کنم: آقای دستغب دو کتاب داشتند: یکی کتاب «قلب سلیم» و دیگری کتاب «گناهان کبیره» و وقتی ایشان در مجلسی وارد شده بود شخصی گفته بود آقای دستغیب، صاحب گناهان کبیره وارد شد. ایشان در جواب، هنگام سخنرانی گفته بود: خوش انصاف لااقل می‌خواستی بگویی آقای دستغیب صاحب قلب سلیم وارد شد.
حال در اینجا نیز بهتر است آیه‌ای تابلو شود که اشاره به رحمت و مهربانی پیامبر(ص) داشته باشد نه آیه‌ای که مجنون بودن ایشان را که تمهتی بوده تابلو کنیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.