به چه تفاسیری مراجعه کنیم؟

به چه تفاسیری مراجعه کنیم؟

پاسخ داده شد
0
0

به نظر شما برای فهم دقیق آیات قرآن به چه تفاسیری رجوع کنیم؟ کدامیک از تفاسیر قرآن ریزه کاری‌های قرآن را بیان کرده اند؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

فکر می‌کنم اگر شخصی در آیات قرآن به تفاسیری که در ادامه می‌گویم رجوع کند خوب می‌تواند آیات را تحلیل کند. البته صِرف رجوع کافی نیست بلکه فکر کردن خود شخص بر روی آیات بسیار موثر است. به هر حال بنده تفاسیر زیر را سفارش می کنم:
نمونه، المیزان، راهنما، تسنيم، مجمع البیان، من وحی القرآن، الکاشف، تفسیر کبیر، التحریر و التنویر.
معمولاً اگر کسی اشکالی در آیه‌ای داشته باشد با رجوع به این تفاسیر می‌تواند به جواب خود برسد البته بايد توجه داشت كه در بسياري از موارد با رجوع به این تفاسیر پاسخ پرسش اولي شما داده شده و بعد پرسشهاي دیگری برايتان پیش خواهد آمد كه اين طبيعت قرآن است كه انسان را غذا مي‌دهد و براي غذاي بيشتر آماده مي‌كند تا بيشتر در قرآن تدبر شود.
خود بنده نیز در تفسیر قرآن نوشته‌هایی دارم که برخی از آنها چاپ شده و برخی در دست چاپ است. تفسیر اینجانب كه با سبکی جدید ارائه شده است می‌تواند راه گشای برخی از ابهامات در زمینه‌های مختلف باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.