حکم سجده بر فرش و موکت

حکم سجده بر فرش و موکت

پاسخ داده شد
0
0

به نظر شما آیا می‌توان بر روی فرش و موکت سجده کرد؟ استفاده از مهر برای من توجیهی ندارد و شیوه اهل سنت را درست‌تر میدانم ولی از روی اجبار استفاده می‌کنم. لطف کنید نظرتان را در این مورد بفرمایید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

استفاده از مهر سنت پیامبر(ص) است. ایشان چیزی به نام خُمره درست كرده که حصیر كوچكي بوده که وسطش خاک ریخته و آن را روي هم گذاشته و دورش را دوخته بوده است. پس افضل این است که چیزی مثل حصير يا مهر باشد که انسان بر آن سجده کند. البته به نظر من نماز بدون اینها نیز صحیح است اگرچه کامل نیست. در این زمینه مقاله‌ای از بنده با عنوان (بررسی جواز سجده بر فرش و موکت) چاپ شده که در سایت من https://www.ahmadabedini.ir موجود است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به آن مقاله مراجعه کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.