لاپوشانی نسبت به اشتباهات قرآن

لاپوشانی نسبت به اشتباهات قرآن

پاسخ داده شد
0
0

در سراسر قرآن ، خالق آن ، محتاج حمايت روحانيون و چشم پوشی سايرين و ناديده انگاشتن خطاهاست. و بايد مرتبا بر روی غلط ها سرپوش گذاشت و ناديده در نظر گرفت.و فقط بايد توجيه كرد و لاپوشانی كرد و انكار كرد. و در عوض توقع دارند كه بعد از مرگ ، به پاس اين خوش خدمتی ، از داخل جوی عسل بخورند و از دختر بچه كادو بگيرند. و همچون مسموم شدگان با وعده های پوچ و تهی ، حاضر نيستند به حرفی خلاف وعده های تحريك كننده و سکسی، فكر كنند.
در حاليكه اگر حقيقتی در اين قسمت ، نهان و پنهان بود ، آيا كشورهای توسعه يافته آنرا برای شما رها می كردند و از آن بهره نمی بردند ؟ آيا خدایی هست كه وعده دختر بچه به بندگان بدهد. آيا در معنی كواعب اترابا تحقيق كرديد ؟ دختران نارس؟ نارس و سفيد؟ آيا می توان تصور كرد ، خدا وعده دختر بچه سفيد بدهد ؟ كه در عوض آن بجنگيم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

ممکن است افرادی قرآن را بد بفهمند و برای نهر عسل بخواهند کارهایی خلاف شرع انجام دهند اما این گونه نیست که همه این چنین باشند. فهم داعش گونه وجود دارد که البته خطا است ولی فهم‌های دیگری نیز وجود دارند که در طول بحث‌های تفسیری و پرسش و پاسخ، بارها برای شما بیان کرده‌ام. همۀ آیات قرآن در مجامع مختلف ترجمه و تفسیر می‌شوند و لاپوشانی وجود ندارد. وعده‌های سکسی را شما این طور می‌فهمید و الا این طور نیست و خداوند با بیانی بسیار مودبانه به نعمت‌های بهشتی اشاره کرده است. در کشورهای توسعه یافته که شما برای رد اسلام به آنها اشاره کرده‌اید نیز موسسات اسلام پژوهی وجود دارد. این قدر که مراکز اسلام پژوهی در غرب وجود دارد قابل تأمل است و برخی هم اتفاقا مسلمان می‌شوند.
و اما بسیاری از کسانی که امروزه مسلمان نمی‌شوند کشورهای اسلامی را می‌بینند نه اینکه واقعا به قرآن اشکال داشته باشند.
در آخر از همۀ کسانی که امروزه به دلایل مختلف نسبت به اسلام بدبین شده‌اند می‌خواهم که با دقت و تحقیق سراغ قرآن بیایند و زود تحت تأثیر کتاب‌ها و مقالاتی که بر ضد اسلام منتشر می‌شود قرار نگیرند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.