بهشت رفتن دختران باکره

بهشت رفتن دختران باکره

پاسخ داده شد
0
0

گفته شده که عده‌ای از مأموران حکومتی قبل از کشتن دختران به آنها تجاوز می‌کنند. آیا این کار منشأ دینی دارد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

روشن است که در دين مجازات كشتن يا به خاطر آدم‌كشي است يا به خاطر برخي فسادهاي جنسي بسيار بزرگ. زنان معمولا از آدم‌‌كشي مبرّا هستند و فقط احتمال فساد جنسي در حقشان متصور است ، حال اگر دختری باکره باشد و حكم قتلش صادر شد يا كشته شد، مسلْما او مظلوم كشته شده و به همين دليل كه مظلوم كشته شده است به بهشت می‌رود و در مقابل پرسش قرآن كه «بإي ذنب قتلت؛ به كدام گناه كشته شده» پاسخ قانع كننده‌اي وجود ندارد. پس قصد اصلی این سخن كه دختر باكره اگر كشته شد به بهشت مي‌رود اين بوده که به افراد در هر سِمَت و رتبه بگویند حق ندارید دختری را كه كسي را نكشته و فساد جنسيي كه بكارتش را از بين ببرد نكرده است، بکشید. مثل اينكه در حديث هست كه حسن و حسين عليهما السلام سرور جوانان بهشت هستند. يعني اين دو نفر بهشتي هستند و هر كسي با هر عنواني اين دو را بكشد خطاكار است.
حضرت علی(ع) در نهج البلاغه می‌فرماید: حتي در جاهليت اگر مردی زنی را می‌زد او و نسلش سرزنش می‌شدند.(نامه 14 نهج البلاغة)
حال متأسفانه شنيده مي‌شود، عده‌ای زن را که می‌زنند هیچ، تازه می‌خواهند حكم قتل او را از قاضي بگيرند و قاضي هم شايد ناآگاهانه چنين حكم غلطي را بدهد.
باز متأسفانه شنيده مي‌شود كه برخي قبل از کشتن دختر باكره به او تجاوز مي‌کنند که او به بهشت نرود. اين نادانان نمي‌دانند كه تجاوز آنان يا به زور صيغه كردن دختر ظلم مضاعف به اوست. و به خاطر ظلم مضاعف عده‌اي نادان به يك دختر مظلوم، آن مظلوم را به جهنم نمي‌برد بلكه ظالم بر ظلم خود مي‌افزايد و جهنم براي ظالمان آماده شده است نه براي مظلومان.
پس دین می‌گوید این دختر گناهی ندارد و به بهشت مي‌رود.
البته بنده نمی‌دانم چنین كثافت‌كاريهايي انجام شده يا تنها شايعه است تا زنان را بترسانند تا از حق‌خواهي خود دست بردارند،ولي چون مسأله بسيار مهم است به شايعه آن نيز بايد عكس العمل نشان داد تا چنين وهن و ظلمي به اسلام نچسبد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

چون بازاندیشی روشی دائمی است سزاوار است نوشته ها و سخنرانی های این سایت نظر قطعی و نهایی قلمداد نشود.