تعدد ازدواج های پیامبر(ص)

تعدد ازدواج های پیامبر(ص)

پاسخ داده شد
0
0

آیا ازدواج‌های متعدد پیامبر(ص) از روی شهوت‌رانی بوده است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

شما اگر داستان ازدواج‌های پیامبر(ص) را مطالعه کنید متوجه می‌شوید که هیچ‌یک به خاطر شهوت‌رانی نبوده است. بد نیست به یکی از این ازدواج ها اشاره کنم.
داستان ازدواج پیامبر(ص) با ام حبیبه:
ام‌حبیبه دختر ابوسفیان در مکه مسلمان شد و با شوهرش به حبشه فرار کردند. شوهر او در حبشه مسیحی شد و این زن آنجا بی‌شوهر ماند و روحيه‌اش آسيب ديد. پیامبر(ص) نامه‌ای به نجاشی نوشت که ام‌حبیبه را به ازدواج من درآور و او در شهر دیگری زن پیامبر(ص) شد. سال‌ها بعد پس از جنگ خیبر که مهاجرین حبشه برگشتند و اواخر عمر پیامبر(ص) سپری می‌شد ام‌حبیبه نزد پیامبر(ص) آمد. وقتی خبر این ازدواج به گوش ابوسفیان رسید ابوسفیان که دشمن پیامبر(ص) بود این ازدواج را تحسین کرد.
واقعا کجای این ازدواج رنگ و بوی شهوت‌رانی دارد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.