مصائب حضرت علی(ع) و حضرت زهراء(س)

مصائب حضرت علی(ع) و حضرت زهراء(س)

پاسخ داده شد
0
0

آیا چیزهایی که راجع به حضرت زهراء(س) گفته می‌شود که ایشان شهید شدند یا درب به پهلوی ایشان خورد یا اینکه ریسمان به گردن حضرت علی(ع) انداختند یا اینکه فدک را از آنها به زور گرفتند صحیح است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

اصل ظلم به خاندان اهل بیت به خصوص حضرت علی و حضرت زهراءسلام الله عليهما ثابت است ولی جزئیات آن، قطعی نیست. در واقع می‌توان وقایع دوران اهل بیت را دو دسته کرد: یک دسته مسائل قطعی مثل اصل ظلم و یکی مسائل غیر قطعی مثل ریسمان انداختن به گردن حضرت علی.
البته از سیاست همه چیز بر می‌آید و مصادیقی از ظلم که گفته می‌شود وقوعش احتمال دارد ولی با توجه به اینکه تبلیغات همواره در دست حکومت‌ها بوده و مدارک را از بین برده‌اند عملا اثبات مسائل جزئی به صورت قطعی ممکن نیست و بنابراين سزاوار است كه امور ريزي كه قطعي نيست به طوري منفك از امور يقيني بیان شود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.