رجوع به منابع دیگر در کنار قرآن

رجوع به منابع دیگر در کنار قرآن

پاسخ داده شد
0
0

اگر قرآن تِبْيَانًا لِّكلِّ شىْءٍ(نحل-89 ) است آیا بهتر نیست بیشتر وقت خود را روی قرآن بگذاریم و سراغ منابع دیگر مثل مثنوی، کتب فلسفی و عرفانی و … نرویم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

خواندن منابع دیگر به فهم قرآن کمک می‌کند و حتی خود قرآن نیز فرموده است باید اقوال را شنید و بهترین آنها را انتخاب کرد. بنابراین آشنایی با منابع دیگر بد نیست و خودش به انسان نگرشی می‌دهد که قرآن را بهتر بفهمد.
بله، گاهی اوقات انسان چنان در منابع دیگر غرق می‌شود که قرآن به حاشیه می‌رود. این کار اشتباه است ولی اگر قرآن منبع اصلی باشد و علوم و منابع دیگر در کنار آن باشند به نظر می‌رسد نه تنها بد نیست بلکه موجب می‌شود که انسان بهتر قرآن را بشناسد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.