شرط مهریه در ازدواج موقت

شرط مهریه در ازدواج موقت

پاسخ داده شد
0
0

ايا براي عقد موقت مهريه شرطه؟؟ يا مهريه هم يك امر فرهنگي و عرفي بوده و خصوص اون شرايط عرب حالا براي بالا بردن جايگاه زن و كمك بهش؟ چون اينجا در خارج يه جوريه بخواي بهش بگي بيا در قبال اين پول با من رابطه عاطفي داشته باش. ايا حتماً شرطه يا صرف نيت زوجيت موقت و تعيين مدت كافيه؟؟ يعني اگر من از يه دختري كه خوشم امده! صحبت كنم و باهاش سر مدت توافق كنم و بهش بگم حاضري باهم رابطه متعهدانه اخلاقي داشته باشيم براي اين مدت معين يا نه و اونم قبول كنه ولي مهر تعيين نكنم ايا باطله و زنا كرده‌ام؟؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

نمي دانم، شايد براي مهريه همان تعهداتي كه به او مي دهيد نظير تهيه جا يا شام و ناهار يا هزينه رفتن به تفريح با ماشين شما كافي باشه و براي تفاوتش با زنا قبول جبران خسارات احتمالي او يا به عهده گرفتن مسائل بعد از رابطه از قبيل به عهده گرفتن تعهدات در مقابل نطفۀ ايجاد شده و نترسيدن از علني شدن آن رابطه، در صورت لزوم، كافي است و ركن ديگر ازدواج موقت يعني زمان بايد مشخص باشه كه اگر آن هم مشخص و رعايت بشه ديگه مشكلي نيست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.