معنای نذر مادر حضرت مریم

معنای نذر مادر حضرت مریم

پاسخ داده شد
0
0

طبق آیه 35 سوره آل‌عمران، مادر حضرت مریم نذر کرد آنچه در شکم دارد را در راه خدا آزاد گذارد تا برای خدا خدمت کند. حال سوال این است که آیا کسی می‌تواند برای دیگری مثل بچۀ خودش نذر کند؟ آیا چنین نذری با عدم اجبار در دین منافات ندارد؟ بالاخره شاید آن بچه نخواهد برای خدا خدمت کند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

شايد نذر مادر مریم نسبت به حق خودش بوده است نه اینکه بخواهد بچه‌اش را اجبار کند. توضیح اینکه هر فرزندی نسبت به پدر و مادرش وظایفی دارد که باید انجام دهد. حال مادر مریم نذر کرده است که من این وظایف را در صورتی که او خدمت در راه خدا را پیش گیرد از او نمی‌خواهم. پس این نذر مادر مریم راجع به حق خودش است که حق خودش را بخشیده است ولی اینکه فرزندش چه باید انتخاب کند اجباری در کار نیست و بستگی به اختیار خود او دارد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.