وارد کردن آب از دیگر کشورها یا شیرین کردن آب دریا

وارد کردن آب از دیگر کشورها یا شیرین کردن آب دریا

پاسخ داده شد
0
0

خدا همه چیز داده و این ما هستیم که باید از اسباب استفاده کنیم. حال چه اشکالی دارد که ما وقتی چیزهایی از خارج وارد می‌کنیم آب را نیز وارد کنیم؟ آیا اشکالی دارد که دستگاه آب شیرین‌کن بگذاریم و آب دریا را شیرین کنیم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

خدا در كل جهان هر آنچه مورد نیاز بوده است را داده است. نه اينكه به هر گوشه جهان همه چيز را داده باشد. زمانی جهان محدود بود و این قدر ارتباط وجود نداشت و افراد مجبور بودند نيازهاي خود را خود تأمين كنند و در صورت نتوانستن تن به مرگ بدهند و مثلا قبل از زمستان باید آذوقۀ زمستان خود را تهیه می‌کردند ولی امروزه جهان همچون يك دهكده شده است. پس نمی‌توانیم بگوییم فلان چيز كم است در حالي كه در گوشه‌اي از جهان آن چيز فراوان وجود دارد. اين كه بگوييم می‌خواهیم مستقل باشیم به اين معنا كه همه چیز را خودمان تولید کنیم اشتباه است. اینکه شعار می‌دادیم گندم و برنج را خودمان تولید کنیم موجب شد همۀ آب‌ها را استفاده کنیم و الآن آب کم بیاوریم. در جهانی که می‌توانستیم با دیگری مرتبط شویم ارتباط‌ها را قطع کردیم و این خطا بود. نباید به گونه‌ای عمل می‌کردیم که همه چیز را بخواهیم خودمان تولید کنیم. خدا در کل جهان همه چیز را به مقدار کافی قرار داده است نه فقط در یک منطقه. پس باید با دنیا ارتباط داشته باشیم. و اما اینکه آب از خلیج بیاورند باید بررسی شود که آیا کار کارشناسی دقیق در این زمینه شده یا اینکه خودش مشکل دیگری ایجاد می‌کند که سال های آینده معلوم خواهد شد؟ در این زمینه باید متخصصین نظر دهند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.