پول گرفتن برای کارهای فرهنگی

پول گرفتن برای کارهای فرهنگی

پاسخ داده شد
0
0

من کارهای بیزینسی خودم را تعطیل کردم و پیجی زده‌ام و در آن کارهای فرهنگی و قرآنی می‌کنم و افرادی هستند که برای این کارها انفاق می‌کنند و من زندگی شخصی خودم را با آن تأمین می‌کنم. حال آیا این خوب است یا اینکه خودم وارد یک بیزینس شوم و از انفاقات استفاده نکنم و البته با این کار کمی از کیفیت کار فرهنگی کاسته می‌شود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

از نظر شرعی اگر اجباری برای پول گرفتن از مردم نباشد اشکالی ندارد ولی از نظر عرفی شما مثل ما آخوندها می شوید که از حکومت پول نمی‌گرفتند تا حکومتی نشوند ولی با گرفتن پول از بازاریان به آنها وابسته شدند. پس پول گرفتن از مردم نیز تبعات خود را دارد. وقتی مردم پول دهند انسان عوام زده می‌شود تا جایی که می‌ترسد حرفي بزند كه شايد پول دهنده بدش بيايد. شما باید مواظب باشید پیرو عوام نشوید. به هر حال خودتان سبک و سنگین کنید و ببینید چه باید بکنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.