چرایی بی اخلاق بودن مدعیان دین

چرایی بی اخلاق بودن مدعیان دین

پاسخ داده شد
0
0

معمولا از اسلام به خوبی یاد می‌کنند که دین مهربانی و اخلاق است ولی امروزه کسانی که در دین سفت و سخت هستند افرادی بی ادب و بی اخلاق هستند مثل همین مأمورانی که در خیابان، دختران بدحجاب یا بی‌حجاب را می‌زنند. واقعا چرا این طور شده است؟ چرا اينقدر اينان فحاش و بد دهنند؟ چرا اينقدر فحشهاي ركيك مي‌دهند؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

این نوعی خودشیفتگی است که عده‌ای فکر می‌کنند چون مثلا نماز مي‌خوانند يا حجاب را رعایت می‌کنند پس جايشان توي بهشت است. گمان مي‌كنند كه همۀ دین به حجاب است.
می‌گویند مردی در خانه درامدي نداشت و سربار زنش بود کارهای مردانگی نيز نمی‌کرد و همۀ کارها با زن بود ولی گاهی اوقات زنش را كتك می‌زد. زن گفت تو که اصلا درامدي نداري و عرضه‌اي نداري و کاری نمی‌کنی چرا مرا كتك می‌زنی؟ او گفت اگر نزنم از کجا معلوم شود که من مَرد خانه هستم؟
حال حكومت ما نيز قرار بود آبادانی بیاورد، عدالت بياورد و… حال اگر به زور چادر سر زن‌ها نکند چگونه بگوید ما اسلامی هستم؟
اینکه می‌بینیند به زور می‌خواهند حجاب سر زن‌ها کنند و بی‌ادبی می‌کنند به این دلیل است که فکر مي‌خواهند با این روش، اسلامي بودن كشور را نشان دهند. بنده بارها گفته‌ام که آیات مربوط به حجاب مجمل است و معلوم نیست اوامر آن آیات، مولوی باشد بلكه ارشادی بودنش احتمالش قوي‌تر است. و تازه عذابی هم برای انجام ندادنش ذکر نشده است ولی از آن طرف در قرآن برای قذف مجازات تعيين شده و براي تهمت زدن با شدت تهديد به عذاب شده است و عقل و نقل بی‌عدالتی را محكوم مي‌كند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.