کودک آزاری در تعالیم اسلام

کودک آزاری در تعالیم اسلام

پاسخ داده شد
0
0

چرا اگر به کودکی بگویی در صورتی که حرف گوش نکنی تو را به زیر زمین می‌برم و می‌سوزانم و شکنجه می‌کنم کودک آزاری به حساب می‌آید ولی اگر بگویی در صورتی که حرف گوش نکنی خدا تو را به قعر جهنم می‌برد و می‌سوزاند و شکنجه می‌کند کودک آزاری محسوب نمی‌شود؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

دومی نیز کودک آزاری است و فرقی نمی‌کند. در صورتی که کودک را تهدید به شکنجه و سوزاندن بکنند چنین کاری کودک آزاری است چون کودک گناهی ندارد ولی آیات قران مربوط به مجرمی است که نمی‌خواهد دست از جرمش بردارد مثل پدری که بچه هایش را می‌کشته و باز قصد کشتن دیگر بچه‌هایش را داشته است. چنین کسی را بجای کشتن، برای اینکه انسان شود و دست از کودک‌کشی بردارد تهدید می‌کنند تا از کارش دست بردارد. پس تهدید به مجازات در قران مربوط به جنایت‌کاران است نه مربوط به کودکان.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.