ورود زن حائض به مسجد

ورود زن حائض به مسجد

پاسخ داده شد
0
0

سلام و درود بر شمابزرگوار
لطفا نظرتان را درمورد حضور زنان در مساجد و… در زمان پریودی بفرمایید .به نظرم فتوای مراجع سنتی در این زمینه توهین و تحقیر زن است. در مسافرتی که اخیرا داشتیم دختر نوجوان همسفری ما در هوای سرد تنها بیرون ماند تا به این فتوا عمل کند. یک لحظه با خود فکر کردم این مکان از زن والاتر است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

تحقیقی که بنده کرده‌ام نتیجه‌اش این بود که زن در زمان پریود شدن می‌تواند وارد مسجد الحرام شود. اما مساجد دیگر را چون نیاز ندارد که وارد شود نباید وارد شود . اين مربوط به حالت عادي است، ولی اگر در مواردی نیاز بود به مسجد وارد شود مثل موردی که شما مثال زدید که شخص بیرون مسجد با سرما مواجه می‌شود و سرما می‌خورد یا مشکل دیگری ایجاد می‌شود در چنین فروضی تكليف ساقط است و می‌تواند وارد مسجد شود.
شما می‌توانید برای توضیحات بیشتر در این زمینه به مقالۀ بنده با عنوان «ورود زن حائض به مسجد» که در سایتم در آدرس https://ahmadabedini.ir/9276 موجود است مراجعه کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

جهت تهیه آثار استاد احمد عابدینی پس از تصمیم در مورد کتاب مورد نظرتان از طریق ایمیل موجود در صفحه ارتباط با ما اقدام به سفارش گذاری کنید. فرآیند تهیه کتاب از طریق ایمیل در حال حاضر قابل انجام است. پس از دریافت ایمیل شما، اطلاعات درخواست شما بررسی می شود و از همان طریق پاسخی برای شما ارسال می گردد. در نظر داشته باشید که محصولات عموما به صورت PDF عرضه می شوند و کتاب فیزیکی در صورت موجود بودن و درخواست شما قابل ارائه است.